Webinary - zasady udziału

 

Szanowni Państwo,

dziękuję za przesłane zgłoszenie udziału w naszym webinarze. Skoro jesteśmy w tym miejscu, to oznacza, że uprzednio zarejestrowali się Państwo na stronie Instytutu Prawa Szkolnictwa Wyższego i Nauki, wybierając właściwy webinar, a także zarejestrowali się w pokoju ClickMeeting (podając imię i adres e-mail). 

Platforma ClickMeeting jest sprawdzona i pozwala bez nadmiernego obciążenia korzystać ze szkolenia online.

Dosłownie w tym momencie na podany podczas rejestracji adres e-mail trafiła wiadomość pt. Potwierdzenie rejestracji! - a w jej treści jest przycisk "Dołącz". Gdyby taka wiadomosć nie dotarła to może oznacza, że albo trafiła spamu, albo - niestety- limit miejsc został wyczerpany. Najlepiej odczekać pół godziny i skontaktować się z nami wysyłając wiadomość na adres: instytut@ipwin.pl - inna przyczyną może być blokada poczty uczelnianej, ale wtedy należy skontaktować się najpierw z nami, a potem z informatykami uczelni.

W dniu szkolenia, najczęście kwadrans (a niekiedy 30 minut) przed spotkaniem otrzymują Państwo automatyczne przypomnienie o szkoleniu. Wystarczy skorzystać z opcji Dołącz, aby znaleźć się w pokoju szkoleniowym.

Przygotowując się do webinaru warto zadbać o notes i długopis. Materiały (plik Word) są spójne z prezentacją wyświetlaną podczas webinaru. Wyjątkiem są spotkania pt. Kto pyta, nie błądzi, bowiem formuła tych spotkań opiera się na zadaniu pytań i udzielaniu odpowiedzi. Każdy z Państwa podczas webinaru ma dostęp do czatu oraz mikrofonu, aby móc zadawać pytania. 

Możliwe jest automatyczne przetestowanie połączenia z platformą ClickMeeting, jak również zorganizowanie testowego połączenia, np. dzień przed datą planowanego webinaru. Wtedy również prosimy o kontakt.

Certyfikaty wysyłane są po zrealizowanym szkoleniu, z wyjątkiem spotkań pt. Kto pyta, nie błądzi - ta formula wyłącza wydawanie certyfikatów. Spotkanie trwa jednak 90 minut i polega na rozwiązywaniu Państwa łamigłówek.

W przypadku pytań zapraszam do kontaktu: instytut@ipswin.pl 

Do zobaczenia!
Jacek Pakuła