OKNS Akademickie prawo zatrudnienia

 

 

Szanowni Państwo,

zapraszam do udziału w III Ogólnopolskiej Konferencji Szkoleniowej pt. Akademickie prawo zatrudnienia, która odbędzie się w dniach 5-7 czerwca 2024 r. w Toruniu.

Szczegóły wkrótce!

 

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Zaproszenie do pobrania

Na początku grudnia 2022 r. miała miejsce I edycja "konferencji kadrowej". Została ona życzliwie przyjęta przez P.T. Uczestników, co stanowiło zachętę do organizacji kolejnego spotkania.

Zgodnie z przyjetą formułą, adresatami konferencji są P.T. Osoby odpowiedzialne za sprawy pracownicze, w szczególności kierownicy i pracownicy działów kadr, ale również prawnicy odpowiedzialni za obsługę prawną, słowem – wszyscy, którzy mają do czynienia zawodowo z prawem pracy.

Tematyka konferencji koncentruje się wokół tzw. akademickiego prawa pracy. Z oczywistych względów edycja 2023 musi być poświęcona najnowszemu prawu i zmianom wynikającym z noweli Kodeksu pracy. 

Staraliśmy się wsłuchać we wskazówki P.T. Uczestników I edycji, za które jeszcze raz w tym miejscu dziękujemy. Do udziału w charakterze prelegentów zaprosiliśmy ekspertów łączących teorię z praktyką, co stanowi dodatkową zachętę do wymiany poglądów. Reprezentują oni różne środowiska, co pozwala na przedstawienie szerszej perspektywy – świata nauki, praktyków świadczących pomoc prawną, sądu pracy, czy związków zawodowych. Wszakże celem konferencji jest - od samego początku - prezentacja wybranych zagadnień, wymiana poglądów i doświadczeń. 

 

Stacjonarna formuła wydarzenia stanowi dodatkową okazję do integracji środowiska. Wyrażamy nadzieję, że konferencja – jako forum wymiany myśli i dobrych praktyk – na stałe wpisze się w kalendarz P.T. Osób odpowiedzialnych za sprawy pracownicze.

Do zobaczenia w Toruniu!
mgr Jacek Pakuła